Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

POLA NADZIEI – kwesta na zakup cebulek żonkili

Logo programu "Pola Nadziei"

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Informujemy, że nasza szkoła już po raz trzeci przystąpiła do programu „Pola Nadziei”. Jest to akcja międzynarodowa, której koordynatorem w naszej dzielnicy jest Fundacja Hospicjum Onkologiczne w Warszawie. Celem kampanii jest uwrażliwianie społeczeństwa na potrzeby osób starszych, chorych i cierpiących.

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej FHO: http://www.fho.org.pl oraz na fanpage na Facebooku: http://facebook.com/fundacjahospicjumonkologiczne.

Udział w programie zakłada szereg inicjatyw i działań na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne.

Pierwszą z nich jest zbiórka pieniędzy na zakup cebulek żonkili, które następnie zostaną posadzone na Polach Nadziei. Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w tym przedsięwzięciu.

Wolontariusze z naszej szkoły będą kwestować ze skarbonkami FHO przed wejściem do szkoły w godz. 7:30-7:55 oraz na terenie szkoły w czasie długich przerw o 11:30  i o 12:35 na forum szkolnym i na korytarzu na piętrze w dniach od 18 do 29 października. Zachęcamy wszystkich uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców do przyłączenia się do tej akcji. Istnieje też możliwość wsparcia FHO poprzez zakup wirtualnej cebulki. W tym celu należy wejść na stronę dedykowaną naszej szkole https://fho.org.pl/sp322/, kliknąć przycisk POMAGAM TERAZ przy informacji o wirtualnej cebulce i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami. Wpłat online można dokonywać przez cały rok.

O dalszych działaniach będziemy informować w kolejnych komunikatach.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Koordynatorki Szkolnego Koła Wolontariatu