Wizyta na Grobie Nieznanego Żołnierza

W dniu 15 listopada klasa VIIb uczestniczyła w uroczystości na Placu Piłsudskiego. Spotkanie uczniów wielu warszawskich szkół odbyło się z okazji inauguracji kolejnej edycji konkursu o Grobie Nieznanego Żołnierza. Uczniowie złożyli kwiaty i wysłuchali krótkiego wystąpienia m. in. pani Renaty Marut, przewodniczącej Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, która przybliżyła ideę konkursu. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. … Czytaj dalejWizyta na Grobie Nieznanego Żołnierza

Rocznica odzyskania niepodległości

W dniu 12 listopada społeczność szkolna uczciła 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie klasy VIa przygotowali krótką powtórkę z historii i przypomnieli najważniejsze wydarzenia z walki, która przyczyniła się do pojawienia się naszego kraju na mapie Europy. Szkolny chór przygotował z tej okazji wspaniałe piosenki, które fantastycznie wybrzmiały tego dnia.

Czytaj dalejRocznica odzyskania niepodległości

,,Niech szkoła pozostanie w dobrych i pięknych myślach oraz w głębi waszych serc przez całe życie… ‘’ (cyt. płk W. Lisowski )

Dzień Edukacji Narodowej to w naszej szkole wyjątkowe święto.
Tradycyjnie 14 października pierwszoklasiści mają swoją uroczystość ślubowania. Prowadząca uroczystość powitała ciepło i serdecznie zaproszonych gości: dyrekcję szkoły, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji, uczniów, rodziców i zaproszonych gości.

Czytaj dalej,,Niech szkoła pozostanie w dobrych i pięknych myślach oraz w głębi waszych serc przez całe życie… ‘’ (cyt. płk W. Lisowski )