POLA NADZIEI – WIRTUALNA CEBULKA SP 322

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele! Od 14.10. funkcjonuje wirtualna skarbonka dla wirtualnej cebulki. Poniżej przekazuję link, gdzie wpłata będzie wpisywana jako zbiórka naszej szkoły. Gorąco zachęcamy też Uczniów, Rodziców i Pracowników szkoły do wysyłania linka znajomym, aby wesprzeć działanie FHO. – https://fho.org.pl/sp322/ Od 15.10. na Facebooku FHO będzie też informacja o zbiórce wirtualnej. Barbara Totoś Maria … Czytaj dalejPOLA NADZIEI – WIRTUALNA CEBULKA SP 322

Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki.

Drugim projektem całorocznym, który będzie realizowany w klasie 2a jest projekt czytelniczy „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”, który ma zasięg międzynarodowy i skierowany jest do uczniów klas I-III. Poprzez czytanie lektur, dzieci zgłębią wiedzę na temat globalnego ocieplenia i jego wpływu na naszą planetę. Postacią przewodnią po projekcie stanie się mała chmurka Tosia, która … Czytaj dalejCzytam z klasą. Lekturki spod chmurki.

Poznaj z klasą nowe technologie, które towarzyszą ludziom w życiu codziennym!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 2a biorą w dwóch projektach edukacyjnych, które będą realizowane w bieżącym roku szkolnym od października do maja. Pierwszym z nich jest projekt „Nowe technologie. Jak zmieniają świat ?” w ramach programu Uniwersytet Dzieci w Klasie. Cała inicjatywa została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej. Będziemy w ramach projektu … Czytaj dalejPoznaj z klasą nowe technologie, które towarzyszą ludziom w życiu codziennym!