Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

Nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII oraz ich rodziców. Głównym celem projektu jest promowanie czytelnictwa i zachęcenie do wspólnego czytania dzieci wraz z rodzicami.

Czytaj dalejOgólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W V WARSZAWSKIM FESTIWALU JĘZYKA ROSYJSKIEGO

W związku z V Warszawskim Festiwalem Języka Rosyjskiego, Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy zaprasza do udziału w cyklu konkursów, m.in. recytatorskim – „MÓJ POMYSŁ NA WIERSZ ROSYJSKI”, który 11.03.2020 r. zostanie zorganizowany w naszej szkole. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. koordynator konkursu – Agata Bajko”

TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI

W listopadzie w naszej szkole odbył się Tydzień Świadomości Dysleksji.
Z tej okazji przeprowadzony został konkurs kaligraficzny, w którym mogli wziąć udział uczniowie klas I-III. Zadanie konkursowe polegało na przepisaniu jednego, wybranego przez siebie wiersza Jana Brzechwy i zrobieniu do niego ilustracji. Do pisania pracy nie można było używać ołówków i korektora.

Czytaj dalejTYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI

Konkurs piosenki patriotycznej

Pod koniec listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dzielnicowym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej, gdzie zaprezentowali się wspaniale i zajęli wysokie miejsca. Zespół uczniów z klas 1-3, który do występu przygotowała wychowawczyni świetlicy p. Magdalena Wolnik-Szynkielewska, zajął 3 miejsce w kategorii zespołów klas młodszych, natomiast zespół z klas 4-8 przygotowany przez p. Patrycję Dziwiszek … Czytaj dalejKonkurs piosenki patriotycznej