Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki.

Drugim projektem całorocznym, który będzie realizowany w klasie 2a jest projekt czytelniczy „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”, który ma zasięg międzynarodowy i skierowany jest do uczniów klas I-III. Poprzez czytanie lektur, dzieci zgłębią wiedzę na temat globalnego ocieplenia i jego wpływu na naszą planetę. Postacią przewodnią po projekcie stanie się mała chmurka Tosia, która … Czytaj dalejCzytam z klasą. Lekturki spod chmurki.

Poznaj z klasą nowe technologie, które towarzyszą ludziom w życiu codziennym!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 2a biorą w dwóch projektach edukacyjnych, które będą realizowane w bieżącym roku szkolnym od października do maja. Pierwszym z nich jest projekt „Nowe technologie. Jak zmieniają świat ?” w ramach programu Uniwersytet Dzieci w Klasie. Cała inicjatywa została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej. Będziemy w ramach projektu … Czytaj dalejPoznaj z klasą nowe technologie, które towarzyszą ludziom w życiu codziennym!

„Powrót do Godności- program pomocy specjalistycznej dla osób doznających przemocy w rodzinie”

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia realizuje na zlecenie miasta stołecznego Warszawy, program: „Powrót do Godności- program pomocy specjalistycznej dla osób doznających przemocy w rodzinie”. Program kierujemy do: – osób dorosłych doznających przemocy w rodzinie – dzieci i młodzieży dotkniętej różnymi rodzajami przemocy w rodzinie oraz … Czytaj dalej„Powrót do Godności- program pomocy specjalistycznej dla osób doznających przemocy w rodzinie”

Warszawa wspiera uczniów

Jeśli jesteś uczniem i potrzebujesz pomocy materialnej, złóż wniosek o: stypendium szkolne zasiłek szkolny. Stypendium szkolne Dla kogo? Dla ucznia z rodziny, w której dochód jest do 528 zł (nie wlicza się m.in. 500+) W jaki sposób się ubiegać? Złóż wniosek w ośrodku pomocy społecznej w dzielnicy, w której mieszkasz (nie w szkole, jak w … Czytaj dalejWarszawa wspiera uczniów

Ubezpieczenie

Szanowni Państwo, informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 istnieje możliwość grupowego ubezpieczenia dla dzieci warszawskich szkół i przedszkoli prowadzonego przez brokera m.st. Warszawy grupę Marsh i Supra Brokers. Podkreślamy, że oferowane ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, to rodzic/opiekun prawny dziecka decyduje, czy chce zawrzeć ubezpieczenie. Wszelkie dodatkowe informacje dot. oferowanego ubezpieczenia znajdziecie Państwo na stronie … Czytaj dalejUbezpieczenie