NIE SIEDŹ W DOMU! – SPĘDZAJ CZAS AKTYWNIE!

NIE SIEDŹ W DOMU! – SPĘDZAJ CZAS AKTYWNIE!

ZADBAJ O SWOJĄ SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ!
ZAPRASZAM NA SPRAWNOŚCIOWY TOR PRZESZKÓD
22 listopada i 6 grudnia 2019r.
HALA SPORTOWA SGGW godz. 17:30 dzieci roczniki 2009 i młodsi
godz. 18:15 dzieci rocznik 2007 -2008Jest to już ostatni cykl spotkań sportowych w sezonie jesiennym!!!
Do tej pory skorzystaliśmy ze wszystkich atrakcji, jakie zaproponował nam Akademicki Klub Lekkoatletyczny Ursynów. Były to: dwa spotkania pod nazwą „Lekkoatletyka na Ursynowie”, dwa razy ścigaliśmy się na polach zielonych SGGW w tradycyjnych już „Wtorkach Biegacza”, gdzie każdy uczestnik otrzymał medal pamiątkowy.
Po raz pierwszy wykorzystaliśmy zaproszenie Klubu i już przed południem spotkaliśmy się w Parku Powsińskim na imprezie biegowej pod nazwą Cross Rosłon Kabaty. Ciepła, słoneczna, jesienna sobota sprzyjała sportowej walce i wypoczynkowi na łonie urokliwego Parku.
Zapewne stała grupa sportowa zmierzy swoje siły w edycjach na wiosnę roku przyszłego. Szczególną aktywnością i znakomitymi wynikami odznaczył się uczeń kasy 5c Jeremi Kajdana, który wziął udział niemal we wszystkich wydarzeniach.
Już teraz, zachęcam i zapraszam wszystkich, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił, do udziału w proponowanych zawodach sportowych. Masz możliwość spędzić wolny czas w sposób aktywny, zdrowy i na sportowo. To jeszcze kilka miesięcy przed nami. Miesięcy jesiennych i zimowych, które nie sprzyjają aktywności fizycznej, zwłaszcza na wolnym powietrzu.
Korzystając z zaproszenia Dzielnicy Ursynów do aktywności fizycznej, po długiej przerwie, w piękne, ciepłe, sobotnie południe spotkaliśmy się pod Kopą Cwyla. Wzięliśmy udział w atrakcyjnej i profesjonalnie zorganizowanej imprezie: Bieg PASSY, a była to już 22 edycja tego wydarzenia. Najlepsi biegacze stanęli na podium, a wysiłek każdego uczestnika został nagrodzony medalem pamiątkowym.
A teraz zapraszam do obejrzenia kilku fotografii z wydarzeń: Cross Rosłon Kabaty, Bieg Passy.

fot. D. Janikowska