Nauczyciele

Nauczyciel Przedmiot
Agata Maciejska religia
Bajko (Łukasiak) Agata język rosyjski, nauczyciel wspomagający
Byra Agata język polski, historia
Chojnacka Anna edukacja wczesnoszkolna, logopeda
Ciećwierz Tomasz psycholog szkolny
Ciesielska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel terapeuta
Cysak Paulina wychowawca  świetlicy
Dudkowski  Radosław wychowanie fizyczne
Dworak Agnieszka technika, plastyka
Dziwiszek Patrycja muzyka, nauczyciel wspomagający
Filipski Rafał język polski
Golan – Kołton Małgorzata wychowanie fizyczne
Grad (Kozłowska) Małgorzata nauczyciel wspomagający
Grączewska Sylwia edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający, nauczyciel terapeuta
Hellich Stanisława matematyka
Jakóbczak Bartłomiej wychowanie fizyczne
Jamróz Anna edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
Janikowska Dorota wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
Kamiński Remigiusz edukacja dla bezpieczeństwa
Kalwas Anna nauczyciel wspomagający
Klimek Wioletta wychowawca świetlicy
Kochańska Zofia wychowawca świetlicy
Kolbus Iwona pedagog szkolny, nauczyciel terapeuta
Kondratowicz Anetta wychowawca świetlicy
Kordys Dominika język angielski, język niemiecki
Kwiecińska Katarzyna język angielski, nauczyciel wspomagający
Lisowska Agnieszka historia, wiedza o społeczeństwie
Małż Maria edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
Marciniak Monika język angielski, nauczyciel wspomagający
Marut Renata wicedyrektor, wychowawca świetlicy
Niedbała Bogdan religia
Opitz Agnieszka wychowanie fizyczne
Pawłowska Maria zajęcia komputerowe, wychowanie fizyczne
Piekarz Iwona język polski, nauczyciel terapeuta
Plewa Anna język polski
Popczyk  Michał matematyka
Przasnek Mariusz wychowanie fizyczne
Ptaszkiewicz Ewa kierownik świetlicy, geografia
Skwarczyńska Olga nauczyciel wspomagający
Stąpała Halina biblioteka
Totoś Barbara język angielski
Węgier Maciej wychowanie fizyczne
Wodzianowska Edyta Przyroda, biologia, chemia
Wolańska Barbara matematyka
Wolnik – Szynkielewska Magdalena wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający

Wychowawcy:

1a Jamróz Anna
2a Chojnacka Anna
2b Ciesielska Małgorzata
3a Grączewska Sylwia
3b Małż Marysia
4a Kwiecińska Katarzyna
4b Totoś Barbara
5a Piekarz  Iwona
5b Lisowska Agnieszka
6a Marciniak Monika
6b Plewa Anna
6c Kordys Dominika
7a Dworak Agnieszka
7b Wodzianowska Edyta
7c Popczyk Michał
7d Kolbus Iwona
8a Byra Agata
8b Pawłowska Maria