Nauczyciele

Nauczyciel Przedmiot
Bednarska Aneta religia
Brakoniecka Ewelina geografia
Byra Agata język polski, historia
Chojnacka Anna edukacja wczesnoszkolna, logopeda
Ciećwierz Tomasz psycholog szkolny
Ciesielska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
Cysak Paulina wychowawca  świetlicy
Dworak Agnieszka technika, plastyka
Dziwiszek Patrycja wychowawca świetlicy, muzyka
Filipski Rafał język polski
Golan Małgorzata wychowanie fizyczne
Grad (Kozłowska) Małgorzata nauczyciel wspomagający
Grączewska Sylwia edukacja wczesnoszkolna
Hellich Stanisława matematyka
Jamróz Anna edukacja wczesnoszkolna
Janikowska Dorota wychowanie fizyczne
Kalwas Anna edukacja wczesnoszkolna
Karczewska Iwona wychowanie fizyczne
Klich Maja wychowanie fizyczne
Klimek Wioletta wychowawca świetlicy
Kochańska Zofia wychowawca świetlicy
Kolbus Iwona pedagog szkolny
Konkol Anna reedukator
Kordys Dominika język angielski, język niemiecki
Kotlarz Ewelina wychowawca świetlicy
Król Jagoda nauczyciel wspomagający
Kwiatkowska Katarzyna religia
Kwiecińska Katarzyna język angielski
Lisowska Agnieszka wiedza o społeczeństwie
Łukasiak Agata język rosyjski, nauczyciel wspomagający
Malinowski Bernard historia, etyka
Małż Maria edukacja wczesnoszkolna
Marciniak Monika język angielski
Marut Renata wicedyrektor, wychowawca świetlicy
Mitura Kamil wychowanie fizyczne
Niedbała Bogdan religia
Opitz Agnieszka wychowanie fizyczne
Paczka Ewelina język polski
Pasławska-Turczyn Anna edukacja dla bezpieczeństwa
Pawłowska Maria zajęcia komputerowe, wychowanie fizyczne
Piekarz Iwona język polski
Popczyk  Michał matematyka
Ptaszkiewicz Ewa kierownik świetlicy
Skwarczyńska Olga wychowawca świetlicy
Stąpała Halina biblioteka
Szpikowski Mateusz wychowawca świetlicy
Totoś Barbara język angielski
Urbaniak – Rzeszuto Magdalena przyroda, biologia, chemia, nauczyciel wspomagający
Witwicka – Głaszczka Marta fizyka
Wodzianowska Edyta przyroda
Wolańska Barbara matematyka
Wolnik – Szynkielewska Magdalena wychowawca świetlicy
Wolski Mateusz wychowanie fizyczne
Wysocki Piotr wychowanie fizyczne
Zaorska – Bancewicz Katarzyna wychowawca świetlicy

Wychowawcy

ODDZIAŁ WYCHOWAWCA
1a Grączewska Sylwia
1b Małż Maria
2a Jamróz Anna
2b Jamróz Anna
3a Chojnacka Anna
3b Ciesielska Małgorzata
4a Marciniak Monika
4b Urbaniak-Rzeszuto Magdalena
4c Kordys Dominika
4d Mitura Kamil
5a Dworak Agnieszka
5b Wodzianowska Edyta
5c Dziwiszek Patrycja
5d Opitz Agnieszka
6a Byra Agata
6b Pawłowska Maria
6c Wysocki Piotr
7a Kwiecińska Katarzyna
7b Totoś Barbara
8a Filipski Rafał
8b Piekarz Iwona