KWESTA NA ZAKUP CEBULEK ŻONKILI

KWESTA NA ZAKUP CEBULEK ŻONKILI

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Informujemy, że nasza szkoła już po raz drugi przystąpiła do programu „Pola Nadziei”. Jest to akcja międzynarodowa, której koordynatorem w naszej dzielnicy jest Fundacja Hospicjum Onkologiczne w Warszawie. Celem kampanii jest uwrażliwianie społeczeństwa na potrzeby osób starszych, chorych i cierpiących.

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej FHO: http://www.fho.org.pl oraz na fanpage na Facebooku: http://facebook.com/fundacjahospicjumonkologiczne.

Udział w programie zakłada szereg inicjatyw i działań na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne.

Pierwszą z nich jest zbiórka pieniędzy na zakup cebulek żonkili, które następnie zostaną posadzone na Polach Nadziei. Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w tym przedsięwzięciu.

Ze względu na obecną sytuację wolontariusze z naszej szkoły będą kwestować ze skarbonkami FHO tylko na terenie szkoły w czasie długich przerw o 11:30 i o 12:35 na forum szkolnym i na korytarzu na piętrze w dniach od 15 do 23 października. Zachęcamy wszystkich Uczniów i Pracowników naszej szkoły do przyłączenia się do tej akcji. Jeśli ktoś z Rodziców będzie chciał wesprzeć FHO, prosimy o przekazanie funduszy uczniom, którzy wrzucą pieniądze do skarbonek. Istnieje też możliwość zakupu wirtualnej cebulki.

O dalszych działaniach będziemy informować w kolejnych komunikatach.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Barbara Totoś
Maria Pawłowska
szkolne koordynatorki Pól Nadziei