Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Szanowni Państwo,

witam serdecznie po feriach 🙂 poniżej kilka informacji dotyczących bieżących i planowanych wydarzeń z obszaru doradztwa zawodowego:

Giełda zawodów http://edukacja.warszawa.pl/ksztalcenie-zawodowe/doradztwo-zawodowe/aktualnosci/22054-zapraszamy-na-gielde-zawodow-dobrze zapisy będą uruchomione od wtorku 25 lutego. Do udziału w giełdzie zapraszamy szczególnie uczniów zainteresowanych szkolnictwem zawodowym.
Warszawski Salon Liceów 2020 http://salon.perspektywy.pl/2020/warszawski-salon-liceow organizowany przez Perspektywy odbędzie się 6-7 marca 2020 . Salon odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki.
Warszawskie Dni Doradztwa Zawodowego odbędą się we WCIES ul. Stara 4, w dniach 21-22 marca 2020 r. oraz 4-5 kwietnia 2020 r. Link do zapisów: https://crdz.wcies.edu.pl/index.php/indywidualne-konsultacje-z-doradcami-zawodowymi

 

W załącznikach przedstawiam prezentację zawierającą aktualne dane odnośnie wiedzy z doradztwa zawodowego, informację o warszawskich szkołach ponadpodstawowych, statystyki oraz informacje związane z rekrutacją na rok szkolny 2019/2020.

Szkolnym koordynatorem doradztwa zawodowego jest pedagog szkolny p. Iwona Kolbus.

Załączniki